1 / 6
Mercedes E 220cdi karavan
4.300 €
17.05.2022 19:59

Демир Хисар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava i zamenuva Registrirana do avgust so zelen karton. Za poveke inf 070237499 Mozna zamena za vozilo so vasa doplata dajte ponuda. Napomena.: Kolata e na spirali i amortizeri ne e so jastuci.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Oliver
Потврден огласувач
070237499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам