Се продава лозје
1.000 €
06.05.2022 13:26

Неготино / Неготино

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје вранец кртошија 1200м2 во место Лаките над Тимјаничко езеро, хидрант за наводнување има веднаш до самото лозје.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

S
Потврден огласувач
078484962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам