1 / 6
Audi A3 - 1.9Tdi
2.400 €
10.08.2022 11:34

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A3
1.9 Tdi - 131 Ks - 6 brzini+R - 2002 god.
ispravna sostojba..napraven servis golem i mal..promeneta cela prednica..novo turbo..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
075202654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам