1 / 4
Yamaha aerox 70cc
750 €
20.02.2022 22:49

Струга / Струга

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2004

Модел:

Aerox 70cc

Километри:

20000

Motorot e vo odlicna sostojba.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Stranski dokumenti, nemoze da se carini.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kaplanoskiomer@gmail.com
Потврден огласувач
077697897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам