1 / 12
Unikat edinsven vo mk 1500cc
8.500 €
Цената е фиксна
15.04.2022 20:38

Кичево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2009

Модел:

vn 1500

Километри:

30000

Motorot e so mnogu oprema odrzuvan sega carinet registriran cela godina zamena za pogolem i ponov so moja doplata...nad 1800ccRegistriran na mk tabli cela godina

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dashmir
Потврден огласувач
070641562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам