1 / 8
opel antara 2.0 cdti 4x4
8.200 €
11.06.2022 10:56

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

opel antara 2.0 cdti vo odlicna sostojba
uvezen pred edna godina od svajcarija
napraven golem servis
novi gumi
full oprema
kontakt 070320810

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXXXX
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам