1 / 4
Пумпа за систем со парно
2.000 МКД
Цената е фиксна
04.04.2022 00:11

Струга / Струга

Се продава пумпа за систем со парно греење, пумпата е во одлична состојба се продава поради замена за печка на пелети со вградена пумпа...

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

Damir Jusufoski
Потврден огласувач
077578003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам