1 / 2
Prodavam velosiped
5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 12:24

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava zacuvan velosiped golemina na ram M

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ПРОДАВАМ
Потврден огласувач
078419724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам