1 / 3
*SAJCESKI* Stanovi vo Struga
700 €
21.02.2022 08:44

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodavaat stanovi vo Struga, so kvadratura od 35m2, 55m2, 65m2, na prizemje, vo blizina na ezeroto. Stanovite raspolagaat so dnevna soba, spalna soba I kupatilo.
Cena 700 evra m2.
Poveke info na tel.077 815 161. 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan

0 €

Deloven prostor Daljan vednas do ezero

600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам