1 / 3
Се бара за изнајмување
1 МКД
Цената не е фиксна
21.02.2022 09:48

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

-Се бара ниви за изнајмување во атарот на К.О. Кравари а може и во Оптичари,Бистрица, Поешево,Логоварди.
-Парцелите да бидат погодна за земјоделски култури
-Парцелите да не се помали од 5000м2
-Да има пристапен пат до нив
-Може долгорочен или краткорочен закуп и плаќаме авансно со потпишување на договорот
За повеќе информации на 071721893

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара за изнајмување од:

Jane
Потврден огласувач
071721893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам