1 / 7
Ролер за отстранување влакна/Roler za sobiranje vlakna
150 МКД
Цената е фиксна
08.06.2022 18:16

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам ролер за отстранување на влакна од мачки и миленичиња,од точки при мешање на алишта при перење и друго.Тоа од 300ден се пере со вода и пак може да се користи.Тоа од 150ден е со 30парчиња завиткани.Контакт преку вибер.
Помалото 150ден
Поголемиот 300ден
Рент Пингпонг/Фудбалче-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4233072
Ролер за влакна-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4230228
Продукт Фотографија-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4230198
Собна закачалка-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4229731
Тегови-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4230824
Бандажи-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4231570
Фокусери-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4231563
Кафе со порака/Афирмации-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4218897
Фитнес реквизити-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4224489
Ранец за маче куче-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4212759
Хокеј маса-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4212337
Фудбалче-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4203971
Билијард,Пингпонг маси-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4209221
Врадување блутут-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4181249
Издавање звучник-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4181249
Санација на кров-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4096859
ИКОНИ-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4158364
Фотографирање и снимање-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4078776
Заварување,Браварија-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4078782
Сечење дрва-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4079253
Кречење и молерај-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4078789
БЗР Услуги-https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4090564
Дрво за резбање-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4072222
VHS касети во CD-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4097516
Техноџим опрема-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4204172
Solar PowerBank-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4194443
Лого принт-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4097062
Дизајн на патики-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4097027
спреј-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4111111
Честитка-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4171577
Дозер-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4238392
Новчаник-https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=4231810

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
076722395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам