1 / 5
Se prodavaat cetiri placevi
30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 19:02

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

390 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava cetiri placevi od 360-390 m2 vo KO MRZENCI pozadi inter komer.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам