Jepet banes me qira 40m2
1 €
22.03.2022 16:44

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Xhon Kenedi

Jepet banesë me qira prej 40 m2, në xhon kenedi te IMOBILIA. Banesa posedon mobilje. Çmimi shumë i volitshëm.
075339059

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Market
Потврден огласувач
075339059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам