1 / 3
Deloven prostor 70 m2
1 €
09.08.2022 15:25

Штип / Штип

Квадратура:

70 m²

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol spremen za rabota pristap do glavna ulica parking vo naselba duzlak na glavnata ulica dragi krupiski

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

bango
Потврден огласувач
078211999 071240307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам