1 / 2
Колци
220 МКД
21.02.2022 13:40

Кавадарци / Кавадарци

Бетонски колци 3 метра високи со арматура 6ка
околу 500 600 парчиња

Категорија: Останато

Се продава од:

fidan
Потврден огласувач
078298517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам