1 / 11
Bmw cabrio 325i M optik
4.500 €
30.06.2022 15:41

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

325

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

145 kw / 197 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Povekje info 078-399-164

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071224720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам