1 / 7
technics sl-pg340a
По Договор
21.02.2022 15:00

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

Технички совршено добар, чита секакви дискови во секунда
гo kористi познатиот транспорт на Philips CDM / 4
Звукот е исклучително добар и не звучи како подоцнежните верзии на Technics CD-плеерот vidi sliki orginalni so daljinsko vidi gi site moi oglasi
Technics SL-PG340A
Compact Disc Player (1993-94)
Specifications
Disc format: CD

Digital converter: MASH

Frequency response: 2Hz to 20kHz

Dynamic range: 96dB

Signal to Noise Ratio: 100dB

Total harmonic distortion: 0.004%

Line output: 2V (balanced)

Dimensions: 430 x 92 x 283mm

Weight: 3.6kg

Finish: black

Year: 1993

Price: GBP £150 (1994)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

Pioneer PD-S802

0 €

TECHNICS SL-PG100

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам