1 / 10
BITOLA CENTAR (STROG) SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR
12.345 €
01.06.2022 15:02

Битола / Битола

Квадратура:

85 m²

SE IZNAJMUVA (FOR RENT) DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR SPROTIVA OD JAVOR CELOSNO RENOVIRAN PROSTOR SO DVA VLEZA POGODEN ZA INFORMATICARI , SPEDICII , KANCELARII ,STUDIA ,OSIGURUVANJA .... SO SOPSTVEN PARKING .

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

ATV
Потврден огласувач
070331555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам