1 / 11
BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR
5 €
23.01.2023 14:32

Битола / Битола

Квадратура:

85 m²

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR SO DVA VLEZA POGODEN ZA KANCELARIJA ZA INFORMATICARI SPEDICII STUDIA OSIGURUVANJE....SO SOPSTVEN PARKING.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

ATV
Потврден огласувач
70331555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам