1 / 12
SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA
60.000 €
Цената не е фиксна
12.05.2022 14:22

Велес / Велес

Број на соби:

6

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Arhiepiskop Mihail Br 75

Se prodava sprat od kukja so povrsina od 90m2 dukjan so 21m2 na ulica arhiepiskop mihail br 75(Kaj skoloto Kiril i Metodij)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
070256099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам