1 / 12
Strafovi za site marki na vozila
35 €
Цената е фиксна
16.05.2022 20:47

Куманово / Куманово

Марка:

Останато

Должина:

Останато

IMA I KUKI ZA VLECENJE.
Orginal kompresori za vozila za pumpanje i lepenje na guma,zamena ze rezervna.Cena 2000den.
Roletni daski za povekje vidovi na vozila,zastitni orginal plastiki za gepek...
Man tgx orginal fikter..,prikljucak za prikolicu kabl....
Evro kuka univerzal swiss
Moze se u paket.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078217607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам