1 / 1
Samsung S22 Ultra EVROPSKI NOVI - MOBICOM
61.990 МКД
64.990 МКД
12.08.2022 11:25

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

S22 ultra

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsung S22 Ultra 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROPSKI PAZAR.
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung S22 ultra 12/256 kako nov - mobicom

56000 МКД

Iphone 12 128GB EVROPSKI NOVI - MOBICOM

44990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам