1 / 10
LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE
29.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 16:04

Охрид / Охрид

Марка:

LandRover

Модел:

Discovery Sport

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA
MOTOR 2.0. 150 K.S. OD LANDROVER
KOZEN ENTERIER
PERFEKNA SOSTOJBA
REALNI KILOMETRI
GUMI 225 55 R17 HANKOK NOVI
OD OPREMA FULL HSE
MENJAC JOYSTICK
SAMO SERIOZNI
SERVIS ULJE FILTRI NAPRAVEN SEGA
REGISTRIRAN FULL KASKO
INFO NA TEL.078 264 351
SERVIS GOLEM LANEC ZATEGACI KOMPLET.
ZNACI SLEDNITE 150 000 KM NEMA NIKAKVI VLOZUVANJA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
078264351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам