1 / 12
Komplet dnevna soba, masa, garnitura, masicka!
По Договор
02.05.2022 19:52

Прилеп / Прилеп

Se prodava odlicno socuvan invertar.
Garnitura, trosed, dvosed, fotelja.
Drvena trpezariska masa so pustanje.
2 mali masicki.
Krevet so pustanje na krckalka.
Vetrina.

Se prodavaat oddelno no moze i zaedno, za kupuvanje se komplet Ili nekolku raboti, odlicna cena!

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
075 307 437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам