1 / 1
Разнобојни педали
1 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.02.2022 09:48

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Правам голема чиста на педали па „жртвиве“ се најдоја на отстрел 😃 За педалите под број. 1, 3, 4, 5, 9 и 10 имам и кутии. Генерално малку се употребувани (особено EH Fuzz-ot) зошто не ми се нашле у мој стил.

Цените се веќе генерално спуштени али ако ептен треба нешто, ќе видиме 🙂 Пишете тука или во ДМ за информација ако треба нешто околу педалите. Праќам и по карго а може и на рака Тетово или Скопје.


Тел: 071 275 661


1. Electro - Harmonix Big Muff Fuzz 3500 den / https://www.youtube.com/watch?v=BXAVvH4Ra60
2. Mooer trelicopter (tremolo) = 2500 den / https://www.youtube.com/watch?v=kVOIszoD6pU
3. Mooer pitchbox (pitch shifter) = 2500 den / https://www.youtube.com/watch?v=tah66O2VesU
4. TC Electronic Ditto looper = 3000 den / https://www.youtube.com/watch?v=klhuCHXlEmA
5. TC Electronic Hall of Fame mini reverb = 2500 den / https://www.youtube.com/watch?v=mdpfjEG4LmQ
6. OCD Full Tone (overdrive/distortion) clone = 2000 den / https://www.youtube.com/watch?v=kY71ftpZwk0
7. Caline Golden Halo (Acoustic Simulator) = 1000 den / https://www.youtube.com/watch?v=DWqWmtwH_oY
8. Caline Compressor = 1000 den / https://www.youtube.com/watch?v=Q5dRU4vB6r0
9. Caline Analog Delay (имам два примерока од овој, едниот сум го купил како резерва) = 1000 den / https://www.youtube.com/watch?v=s3wMJDmZHOQ

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Исмаил
Потврден огласувач
071275661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам