1 / 11
Se prodava neuvezena Opel zafira
4.500 €
27.07.2022 16:13

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava neuvezena Opel zafira, so pominato 218 000 km realni. Cosmo paket so polukozen enterier . 1.9 cdti motor so 74 kw. Kolata e Bez mana ,garazirana celo vreme I vozena na otvoren pat.Napraven golem servis I skoro Novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nebojsa
Потврден огласувач
078843607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам