1 / 1
Плац на Дисанска
35 €
15.01.2023 11:46

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон за контакт 070 344 897.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам