1 / 3
Gaming pc
По Договор
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 11:09

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

se prodava skoro nov pc
AMD Ryzen 5-af 12 nm
maticna- Gigabyte Technology Co. Ltd.
B450M GAMING (AM4)
16 gb ram ddr4 2999mhz 2x8
Graficka karta radeno r9 290 4gb
napojuvanje coller master 550 w bronze
kuciste -genius irid 353 kaleno staklo so 3 rgb kulera
moze zamena za mobilen

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

mehmed
Потврден огласувач
077903244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам