Baram dopolnitelna rabota
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2022 20:37

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram dopolnitelna rabota od 17casot do 00:00, so vozacka B i C, za distribucija
Tel br 070251708

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070251708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам