Se izdava namesten stan
По Договор
29.09.2022 07:22

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

4,5

Квадратура:

66 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Bulevar Cvetan Dimov 7

Stan 66 m2
Namesten stan spremen za vseluvanje.
Tel za kontakt 075 553 964 ime Roza
Cena Po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Roza Gaceva
Потврден огласувач
075553964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам