1 / 7
Flexible Glass
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.02.2022 11:59

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Zastitna Folija za sekoj model na mobilen aparat
1. Obicna flexible glass 400 Den
2. Mat flexible glass 500 Den
3. Mat hd ful PRIVACY 600 Den
SOSEMA SAMI MOZETE DA SI JA NAMESTITE NA SVOJOT MOBILEN
https://en.wikipedia.org/wiki/Flexible_glass
https://www.youtube.com/watch?v=y0Ep-bKY454
https://www.youtube.com/watch?v=qsDa--x7L9c
https://www.youtube.com/watch?v=lKzTmBq0ss4
https://www.youtube.com/watch?v=Waz8zFUdM7c

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078446562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам