1 / 3
JBL CHARGE 3 (Kopija)
1.290 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2022 10:37

Гевгелија / Гевгелија

Prodavam itno kopija na Jbl Charge 3, zvukot ne e kako na originalot, no ima mnogu dobar zvuk i dobri niski tonovi podrzuva sd karticka, aux, usb i bluetooth.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

.....
Потврден огласувач
75418000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам