1 / 4
Stem Spike so amortizer
30 €
Цената е фиксна
22.02.2022 13:44

Ѓорче Петров / Скопје

Stem Spike so amortizer 23mm shirina ispravno bez ostetuvanja cena 30e FIKSNO

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Волани , Рачки

Се продава од:

Vasko Bike
Потврден огласувач
075437572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам