1 / 6
Gumi za prikolici
1 €
Цената не е фиксна
30.04.2022 18:26

Свети Николе / Свети Николе

Prodavam polovni gumi za prikolici so dimenzii:
7.5-20 TP
13.0/65-18P

Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Се продава од:

Claas
Потврден огласувач
070798308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам