1 / 8
VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona
500 €
05.07.2022 09:40

Аеродром / Скопје

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O.
--KAKO NOVA.
--KORISTENA EDNA SEZONA.
--KUPENA E PRED EDNA GODINA 74000 denari.
--CENA 500 eur.
Макс. висина на врата (m) 5
Макс. ширина на врата (m) 2,0
Излезна брзина (m/s) 5,1 / 8,4 / 10,8 / 11.7
Моќност на моторот (hp/a/w) 1 / 3, - 1.9 – 250/ 437w
Проток на воздух на потис (м3/час) 1950/2750/3780/3980
Брзина на мотор (вртежи) 1380
Вкупна должина (cm) 2040
Вкупна ширина (cm) 22
Вкупна висина (cm) 26
Тежина (kg) 37
Греење (kW) - со регулација 12 / 14 / 16
Дебелина на возд. слој (cm) 6
Напојување со елек. енергија 230V / 400V

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070262472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам