1 / 10
OPEL MERIVA 1.3CDTI 51 KW PROIZVEDENA 2012GODINA
5.799 €
20.06.2022 18:12

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODAVAM OPEL MERIVA 1.3CDTI PROIZVEDENA 2012GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco Bandoski - Avtobanda
Skopje naselba Pintija
Потврден огласувач
070 581 568 075 656 656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам