1 / 3
Se prodava Scania R420
По Договор
22.04.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Se prodava Scania R420, 2008 godina vo odlicna sostojba. Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
075236481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам