1 / 4
ODELO MASKO (TEMNO SINO) 48-ka
20 €
22.02.2022 16:23

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Костуми

Големина:

52

Боја:

Темно сина

Se prodava masko odelo,tembo sino,broj 48-ka,model od lanskata kolekcija na TIVES!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
076824282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам