1 / 2
Se prodava diferencijal za grand cherokee 3.0crd
500 €
Цената е фиксна
22.02.2022 17:15

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava diferencijal za grand cherokee 3.0crd 2007 god diferencijalot e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kostadin
Потврден огласувач
071750106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам