1 / 3
Niva vednas do magistralniot pat Stip - Veles
150 МКД
Цената не е фиксна
22.02.2022 17:39

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se naogja do magistralniot pat Stip- Veles do benzinska pumpa Miki Petrol,nivata se naogja na dobra lokacija i moze da se koristi za povece nameni.
Nivata e so cisti dokumenti,nema nikakov problem.
za podetalni informacii javete se na tel.071 487-090 i 071 542 -904

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
071487090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам