1 / 5
Citroen Berlingo 2008 god
2.700 €
14.05.2022 20:43

Велес / Велес

Citroen Berlingo 2008god so klima
Reg do 12 2020god
Povise inf
070641211
078221311

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Rifat
Потврден огласувач
070641211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам