1 / 5
Kamin na peleti EkoSpar
600 €
12.06.2022 22:37

Струга / Струга

Se prodava kamin na peleti 10 kw i e za 80 m2 Kaminot e mnogu malce vreme e koristen se prodava zaradi kupiv pogolem zo poce m2
Cena 600€
Za poce info na tel

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Struga
Потврден огласувач
071546027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам