1 / 6
KORG PA3X 256 RAM
1.300 €
21.07.2022 14:49

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam Korg-Pa3X 256 Ram ,plus socket torba za nego, vo besprekorna sostojba!!
moze da se vidi i proba vo sekoe vreme!
Tel za kontakt 078 280 475 Lasko

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
072271036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам