1 / 4
Honda Shadow black widow 750
5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2022 00:19

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2003

Модел:

Black Widow 750

Километри:

65000

Se prodava Honda Shadow black widow 750vt ,najzidrzlivite masini,2003ta godina, vo perfektno stanje, kako karoseriski taka i masinski, registriran i servisiran do avgust, mn custom delovi, cuvan i praven za svoja dusa.pali vozi.
Kontakt: Dragan : 077 733 443

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
074233045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам