1 / 3
POLARIS Scrambler 500cc 4x4
По Договор
22.02.2022 22:59

Кичево

Марка:

Polaris

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2007

Модел:

Scrambler

Polaris Scrambler.
2007 god
500cc
4x4
Povece info samo na: 070436426

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

A.....
Потврден огласувач
070609564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам