1 / 3
Iveco
8.500 €
07.06.2022 16:53

Гостивар / Гостивар

Iveco 3.0
2008 god
221000 km
Uvoz 🇨🇭🇨🇭
Plateni site davacki do tablici
Moze zamena so realni ponudi

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам