1 / 2
Opel Vectra A 2.0
1 €
10.02.2023 13:51

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

angel
Потврден огласувач
078445988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам