1 / 7
Citroen C5 2.0HDI za delovi
850 €
999 €
16.05.2022 13:08

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela komplet a moze i vo delovi 2.0HDI voziloto e vo odlicna sostojba so predni novi gumi alu bandazi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

angel
Потврден огласувач
078445988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам