1 / 9
ТАПАЦИРАМ ЗВУЧНИ КУТИИ
2 МКД
Цената не е фиксна
12.03.2022 06:11

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Обноветеги вашите звучни кутии да изгледаат како нови.Тапацирам секаков вид на дрвени звучни кутии,со свој или ваш матерјал.Цена по договор.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075914153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам