SE IZDAVA DUKAN
1 €
11.06.2022 11:35

Неготино / Неготино

Квадратура:

44 m²

Греење:

Друго

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA
RENOVIRAN
NA PRV KAT
POGODEN ZA SEKAKVA NAMENA
071208968

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

dime
Потврден огласувач
071208968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам